Change language: English, Czech
Zavolejte nám: +420-604-650-373
Tržiště 22, Praha Ukázat na mapě
Informace obytný vůz (RV)

Vítejte ve světě svobodného cestování!

Vážení přátelé Tržiště, rádi bychom vám představili úžasně vybavené výletní auto.

V angličtině se pro taková auta používá zkratka RV, což znamená „recreational vehicle“. S takto koncipovaným autem lze rekreovat na mnoho způsobů.

Na stránce Vybavenost obytného vozu získáte představu jak může taková dovolená s RV vypadat.

Pronajměte si náš automobil a vydejte se na cestu v obytném voze
ADRIA MATRIX M670SP

bydlibus

Obytný vůz (bydlibus), koncepce a využití

Náš obytný vůz je koncipován primárně jako vysoce komfortní, plně vybavený, mobilní domov pro dvě osoby. Pokud jste dva, nepotřebujete balit vůbec nic, kromě náhradního oblečení a obuvi!

Naše ADRIA umožnuje velmi pohodlné cestování pro čtyři osoby (je vybavena dvěma plnohodnotnými dvou-postelemi), je tedy ideální pro rodiny.

ADRIA ale pojme (legálně!) až pět osob, všechny najdou bezpečné místo k sezení i místo na spaní. (Cestování pěti dospělých osob se však trochu podobá pobytu v ponorce).

Pro pohodlné cestování s dětmi jsou dvě sedadla v jídelně vybavena ISOFIX úchyty pro dětské sedačky.

Využijte v rámci Vaší dovolené nezávislosti a prožijte spoustu originálních zážitků. Užijte si prostě svobodnou dovolenou podle svých představ.

Nabízíme velmi bohatou výbavu automobilu v ceně!

  • Automobil předáváme „plně zabydlen“, jakoby byl váš.
  • Automobil je koncipován pro celoroční využití a je prakticky nezávislý na kempech.

Obytný vůz je možno vidět v Krhanicích (u Prahy) nebo v Ostravě, kde zpravidla parkuje. Zde také probíhá předání vozidla. Obytné auto je důkladně prohlédnuto a jsou vysvětleny provozní úkony spojené s obýváním vozidla.

Rezervace RV jsou administrovány Petrou Buroňovou. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se pronájmu RV prosím kontaktujte paní Buroňovou prostřednictvím e-mailu (buronova@klientpro.cz).

Přístup k rezervačnímu systému je možný po zadání přihlašovacích údajů člena klubu tržiště. Pro získání přihlašovacích údajů mne prosím kontaktujte zde.

Před provedením rezervace si prosím přečtěte naše Podmínky pronájmu obytného vozu