Change language: English, Czech
Zavolejte nám: +420-604-650-373
Tržiště 22, Praha Ukázat na mapě

O Klubu

Abychom mohli sdílet radost z užívání Tržiště s ostatními, doplnili jsme multifunkční dispozici studia o koncept klubu. Jsme sice ochotni Tržiště pronajímat čistě komerčně, mnohem více nás ale láká vytvořit kolem studia komunitu konkrétních lidí, kteří budou Tržiště využívat opakovaně, budou se sem vracet a budou také moci nabídnout Tržiště třeba jako dárek svým blízkým a známým. Největší novinkou je však možnost zapůjčit si Obytný vůz tzv. bydlibus. Ten si mohou členové klubu po přihlášení do rezervačního systému rezervovat stejně jako tržiště.

Klub Tržiště je koncept na pomezí komerce a komunity. Kontaktuje nás a staňte se členem klubu! My vám vytvoříme přihlašovací údaje k rezervačnímu systému tržiště a obytného vozu. Pokud projevíte zájem se na tržiště a obytné vůz podívat, jaká to je krása, rádi vám vše ukážeme.

Člen klubu si může jednoduše zarezervovat studio na webu, přijet a prostě začít bydlet. Stejně tak jednoduše může odejít, aniž by musel studio předávat či podepisovat účet. Nezávislé využívání apartmánu tržiště bez zbytečných formalit. Člen Klubu může – zvláště užívá-li studio opakovaně – sám měnit jeho dispozici: například si ho sám přestavět na konferenční nebo prezentační prostor poté, co v něm strávil noc.

To všechno výrazně zlevnuje provoz. Proto můžeme členům Klubu nabízet užívání Tržiště za velmi výhodných podmínek a za bezkonkurenčně nízké

ceny, a nemusíme po nich požadovat žádné finanční záruky.

Členové Klubu mohou při častějším využívání studia ocenit některé další výhody:

• Můžete ubytovávat své známé
  • Můžete získat i právo nechávat si na Tržišti své osobní věci – při příštím pobytu pak naleznete např. své hygienické potřeby nebo oblíbený polštář ve stavu, v jakém jste je na Tržišti zanechali.
  • Můžete se stát sklepníkem Tržiště s právem volně a zdarma konzumovat libovolné víno, když se zavážete příležitostně vinotéku příslušně doplnit vínem podle své vlastní volby.
  • Můžete se stát budovatelem sbírky Tržiště: odměníme Vás pobytem zdarma, když budete rozmnožovat sbírku knih, filmů, hudby či her Tržiště o zajímavé a Vám milé tituly.
  • Ti pořádnější z Vás mohou užívat Tržiště v režimu samoobsluhy a tím svůj pobyt dále zlevnit.
Kontaktuj nás!