Change language: English, Czech
Zavolejte nám: +420-604-650-373
Tržiště 22, Praha Ukázat na mapě
O Nás

O Nás

Jednotlivé profily společníků firmy Agnes & Brothers s.r.o. Vám napoví ledasco o smyslu produktu, který nabízíme. Studio Tržiště je totiž dílo lidí se stejnou krví ale jinými povahami a profesím zaměřením.

Vhod přišly zejména zkušenosti mého otce, bez kterého by realizace pravděpodobně nebyla možná. Hodily se však i schopnosti mých sourozenců. Na příklad můj bratr Vojta jako schopný programátor, je zodpovědný za rezervační a komunikační systém. Anežka se spolu se mnou nejvíc podílela na návrhu dispozice interiéru a jeho detailech.

Během realizace projektu jsme se často dostávali do situací na ostří nože, zvláště pak při vymezování zodpovědnosti. Pracovat v týmu, který je současně i vaše rodina, není vždy jednoduché, zato téměř vždy inspirativní.

V současné době je nejvíce rušno kolem obytného vozu, který si otec pořídil na klidnější období svého života. Už s ním podnikl několik dobrodružných výprav. Naše nová snaha je zpřístupnit tento zážitek ze svobodného cestování více lidem respektive Vám, současnými nebo třeba budoucím členům našeho klubu přátel tržiště.

 


Vít Macháček

  • Jednatel A&B, správce studia, společník
  • Ostatní: certifikovaný průvodce Prahou, student, osvětlovač

Jsem z týmu sice nejmladší, ale už jsem stihl posbírat pár zajímavých životních zkušeností. Rád cestuji. Na střední škole jsem pobýval rok v Jihoafrické republice. Čas pokročil a střední školu vystřídala Fakulta sociálních věd a obor sociologie. Jako pohybově nadaný jedinec sportuju, za což jsem moc vděčný. Jsem to já, kdo se stará o chod studia. Kontaktujte mě v případě potřeby, jsem pro Vás připraven skoro 24 hodin denně na nouzovém tel. čísle.

Vojtěch Macháček

  • IT profesionál, webmaster, společník
  • Ostatní: blázen do start-up projektů, Vítkův bratr

Protřelý programátor i obchodník. Má rád svou práci a věnuje jí hodně času. Zajímá se o nové trendy v IT, a vždycky rozjíždí několik projektů, které by se snad daly zpeněžit. Obklopuje se věrnými přáteli, s kterými rád prohýří celou noc. Vojta vytvořil na webu páteř našemu projektu a zodpovídá za její správné zakřivení.

Anežka Macháčková

  • spolu-designérka interiéru, společníkk
  • Ostatní:spolu-zakladatelka značky Popeč, vedoucí kanceláře vedoucích politiků, Vítkova sestra.

Anežka se snaží být dobrým pánem svého času. Svá studia anglické lingvistiky prokládala pobyty a cestami do zahraničí, podívala se téměř na každý kontinent. Užitečné zkušenosti posbírala v cestovní kanceláři, kde zajišťovala mimo jiné i společenské akce. Nedá se jí odepřít kulturní přehled a dobrý vkus. Stala se spolehlivým a vstřícným článkem týmu. Jako dobrá hostitelka svých přátel má na starosti přípravu večírků či jiných akcí v apartmánu Tržiště.

Tomáš Macháček

  • Jednatel A&B, společník
  • Ostatní: lékař, podnikatel, reformátor zdravotnictví, hlava rodiny

Velice pracovitý muž, s velikými zkušenostmi – byl iniciátorem celého projektu. Ve svém nabitém programu si rád najde čas na projekt Tržiště. Například úklid studia je pro něj odpočinkem a radostí : ). Malý zbytek času vyplňuje hrou na kytaru a zpěvem, který je někdy slyšet i ze studia, ale na veřejnosti zásadně nevystupuje. Vlastně . Rád rozdává lidem radost v podobě poukazů na pobyt ve studiu a stará se tak o rozrůstání komunity kolem Tržiště.