Change language: English, Czech
Zavolejte nám: +420-604-650-373
Tržiště 22, Praha Ukázat na mapě
O Studiu

O Studiu

Anglickým dvorkem sejdete k širokým červeným proskleným dveřím, které se obvykle skrývají za masivní červenou okenicí (jsou to ty vlevo). Odemknete a vcházíte do Studia. Vítejte! Na ploše 58 m2 se nachází zajímavě řešený interiér původního renesančního sklepa, který pamatuje dobu Rudolfa II. Ač se jedná o suterénní prostor, působí svěže a útulně. Je navržen k Vašemu největšímu pohodlí a zároveň splňuje vysoké nároky na funkčnost. Toto není hotelový pokoj, ale místo k životu. Plně vybavená kuchyň s kávovarem a mikrovlnou troubou je samozřejmostí. Jistě vás potěší širokoúhlá plazmová televize s DVD přehrávačem a prostorovým zvukem, který zajišťuje výkonný zesilovač a sada sedmi kvalitních reproduktorů. Televizi můžete využít i na přenos obrazu a zvuku z Vašeho notebooku nebo na videokonferenci pomocí Skype. K technickému zázemí patří i tiskárna a samozřejmě i WiFi připojení na internet zdarma. Pozor, najdete tu i herní konsoli Xbox se snímačem pohybu Kinect! Apartmán dále poskytuje sbírku knih, CD s hudbou, filmů a samozřejmě i her. Pro příjemné chvíle nahlédněte do minibaru nebo chladničky na víno – a nemusíte na to být sami. Můžete si také pozvat své přátele a uspořádat pro ně malou párty – číší na víno tu najdete víc než dost.

A skvěle se tu spí! Studio je vybaveno výkonnou rekuperační jednotkou, která se stará o neustálý přísun čerstvého vzduchu, a přitom je téměř bezhlučná.

STUDIO TRŽIŠTĚ 22 JE MULTIFUNKČNÍ PROSTOR
  • Pobyt až 4 lidí, možnost přistavět i dětskou postýlku – najdete vše pro spokojené bydlení
  • Obchodní schůzka – především diskrétní a příjemné prostředí s dobrou kávou
  • Prezentace, výuka, firemní porada – technické zázemí odpovídá náročným požadavkům. Lehká úprava dispozice pojme až 12 lidí.
  • Společenské akce, party – počet lidí je neomezený, doporučujeme však max 20 lidí. Ušijeme Vám párty na míru a zajistíme občerstvení

POUŽÍVÁNÍ STUDIA

Vstupem do studia vše začíná. Nejprve však musíte zadat správný vstupní kód na venkovní klávesnici, který odemkne dveře. Projděte dveřmi a nezapomeňte vypnout alarm tím, že namačkáte vstupní kód ještě jednou na vnitřní klávesnici. (Po vstupu je na vnitřním displeji s klávesnicí signalizován tzv. „Entrance Delay“, který trvá 30s a po té máte minimálně dalších 30s na zadání Vašeho kódu, než se spustí alarm.) Všimněte si proutěného košíčku na komodě po pravé straně hned za dveřmi: odkládáme do ní drobnosti jako například klíče od parkování nebo ovladač na roletu. Pro pohodlí nohou a pohodlí dřevěné podlahy Vás prosíme, abyste si odkládali boty do botníku. Najdete ho pod zrcadlem. (můžete si na to rozsvítit vypínačem při vstupu po levé straně :).

Pokud jste nepřijeli sami a máte se sebou kufry, určitě se podívejte do velké skříně. Je tam pro Vás nachystána další peřina s polštářem. Dno skříně pak poslouží k odložení Vašeho kufru. Bude snadno dostupný i dvířky z druhé strany od postele a nebude nikde překážet nebo škrábat nábytek. Velká pohodlná manželská postel není jediným místem na spaní. Také pohovka může sloužit jako kvalitní lůžko, rozložená dokonce jako plnohodnotné spaní pro dva. Uvnitř pohovky najdete další sadu na spaní připravenou k použití, poslední, čtvrtou, pak v úložném prostoru pod matrací velké postele. Využijte veškerých poliček, skříněk a šuplat k rozmístění svých věcí tak, abyste se cítili příjemně, jako byste byli doma.

K příjemné atmosféře pomůže i mnoho variant osvětlení klenutého prostoru. Vyzkoušejte si, co vám nejlépe vyhovuje. Pro pocit větší intimity si stáhněte elektricky ovladatelnou roletu, která zakryje výhled a zároveň propustí světlo. (Ovladač je v proutěné mističce u dveří.) V případě, že Vás někdo navštíví, můžete použít videotelefon a přesvědčit se, zda stojí za to vytáhnout roletu a pozvat návštěvu dál. Zábavu určitě nezkazí plný minibar a vinotéka.

Vždy při opouštění studia si můžete zapnout alarm Vaším vstupním kódem na vnitřní klávesnici a tím chránit i své věci. Po správně zadaném kódu je signalizován tzv. „Exit Delay“, který je doprovázen zvukovým signálem pro opuštění studia. Tento signál trvá 30s. Dávejte pozor, abyste vždy pořádně dovřeli dveře a tím je uzamkli.

Multifunkční vybavení a řešení celého studia umožňuje pořádání mnoha akcí od pracovních schůzek a jednání, přes rauty až po pořádání přednášek nebo školení středně velkých skupin. Nemusí ale jít vždy o formální využití. Lidé se tu mohou scházet při různých příležitostech jako třeba oslava narozenin, posezení s přáteli u láhve vína, turnaj ve hraní her na Xboxu, filmové večery nebo romantické setkání při svíčkách. Po individuální dohodě, je možné zajistit občerstvení a jiné věci tak, aby Vaše chvíle na adrese Tržiště 22 byly nezapomenutelné a bez starostí.

Ať už jde o jakoukoli příležitost pro otevření vína, vždy připravenou vinotéku, tedy chladničku na víno s dvoukomorovým systémem s různou teplotou pro bílé a červené víno, najdete vlevo pod televizí. To samé platí o minibaru, který je součástí stolku v nice vedle postele. Vinotéka i Minibar jsou zpoplatněny, pokud ovšem nejste členem Klubu Tržiště a jeho sklepníkem!

Naopak platí, že vše, co k jídlu a pití najdete v kuchyni, je volně k dispozici. Na Tržišti platí nepsané pravidlo, tradice týkající se kuchyně: Zkuste v kuchyni výměnou za spotřebované zanechat nějaké potraviny či suroviny, které potěší a překvapí ty, kteří přijdou na Tržiště po Vás. My vždy doplňujeme základní suroviny, takže se můžete spolehnout, že v kuchyni najdete kávu, sadu čajů, nějaké to pivo, minerálku či stolní vodu – a také led v mrazničce.

Budeme moc rádi, když během pobytu naplno využijete všeho, co apartmán nabízí. Při práci v příjemném prostředí se Vám bude hodit internet. Připojit se lze bezdrátově heslem „internet“ nebo lze využít tablet Archos 9, který je rovněž součástí inventáře a již připojen je. Tablet Vám také pomůže při tisknutí. Je na něm nainstalovaný operační systém Windows a také celá sada Office. Pokud nechcete instalovat ovladač tiskárny na svůj notebook, tiskněte z tabletu. Váš dokument tam přeneste na flash disku (najdete ho vedle tiskárny) nebo ho nakopírujete do sdílené složky v místní síti s adresou \\10.0.0.1, (kterou stačí napsat jako cestu do jakékoli otevřené složky). Tuto sdílenou složku, kterou najdete na ploše tabletu, můžete použít i při skenování.

Další možnosti, spíše pro zábavu, poskytuje televize s audio systémem pro prostorový zvuk nebo herní konzole Xbox. Webkamera na televizi pak umožňuje videokonference na skypu, který je dostupný přímo z chytré televize. Návod na používání najdete zde, nebo jeho tištěnou formu společně s filmy a hrami na místě. Nejlepší pozice na sledování filmů je z prostředka místnosti tak, aby vás obklopovaly reproduktory ze všech stran. Uvrtejte se do některého z našich přenosných barevných sedacích pytlů a vychutnávejte. Návod na čtení knih nepotřebujete. Zkuste si tedy sami vybrat něco zajímavého z knihovničky vpravo od postele. Knihy, prosím, neodnášejte, naopak se podělte s ostatními a nějakou knihu nám tu zanechte. Pomůžete tak naplnit knihovnu. Jo a ještě něco: v knihovně nechybí kvalitní bedekry pro toulky Prahou (v Angličtině).

Studio můžete snadno změnit na konferenční či zasedací místnost i studovnu. Stačí sklopit manželskou postel ke stěně a využít až 12 židlí spolu s variabilní systémem stolů/lavic připravených k rozmístění v několika variantách tak, že vznikne výjimečné prostředí pro výuku, přednášku či prezentaci. Na stánkách najdete fotky variant využití. Kontaktuje nás v případě zájmu a vše Vám rádi ukážeme na místě.