Change language: English, Czech
Zavolejte nám: +420-604-650-373
Tržiště 22, Praha Ukázat na mapě
Pobyt, ubytování

Pobyt přes noc (krátkodobé ubytování)

Studio můžete samozřejmě využít k pobytům přes den či noc jako vaše útočiště v centru Prahy nebo zde strávit i několik dní. Maximální kapacita apartmánu je 4 osoby, na přání zajistíme dětskou postýlku. Naší snahou je připravit prostředí, kde se budete cítit jako doma. Vše je přizpůsobeno Vašemu pohodlí. Pokud chcete využívat studio, staňte se členem Klubu Tržiště. Jako členové klubu můžete využívat studio za podstatně výhodnějších podmínek. Rezervace si budete moci dělat sami prostřednictvím našeho rezervačního systému a studio vám bude přístupné za velice flexibilních podmínek tzv. bezkontaktně. Po rezervaci data a času Vám náš systém automaticky vygeneruje přístupový kód platný po rezervovaný čas – a studio je Vaše!

O dalších výhodách členství se dozvíte na stránce „O Klubu“ o vybavení studia pak na stránce „O Studiu“ .

Průběh rezervace členem Klubu

Jako členové Klubu Tržiště si sami určíte datum a čas a po samotném rezervování obdržíte email s přístupovým kódem a dalšími podrobnostmi. V takovém to případě probíhá pobyt bezkontaktně a není vyžadováno osobní předání a převzetí studia, stejně tak se nevyžaduje ani kauce.

Členové klubu mají možnost sami si nastavit v širokém rozmezí čas příchodu a odchodu a tak zaplatit jen za skutečně objednaný čas.

Platba za pobyt probíhá zpravidla hotově tak, že na konci pobytu nechá host peníze na barovém pultu. Platbu jde také uskutečnit pomocí bankovního převodu. Pokud si host přeje vystavit fakturu nechá své fakturační údaje na barovém pultu společně s penězi nebo se spojí s provozním studia Tržiště.

Ceník ubytování najdete ZDE : Členové klubu se těší významným slevám!